Pocak Berci

40. hét

Na vajon az utolsó hét az évben az utolsó hét  a terhességemben?? 😮

30.-n  jártam N.S.T.-n hát az a 17.-re kiírt sorstárs még mindig “egyben ” 🙁

A másik sorstárs pont aznap költözött be aznapra volt kiírva-az orvos mondta költözzek be-mondta 😮

Hát nem is tudom ezek után mit gondoljak cselekedjek??  Jelenjek meg 1.-én hogy akkor szüljünk? Ugyan már és ha elszámoltak v.mit akkor napokat heteket ott szobrozok, és csak elszívják az energiámat a sopánkodó miss picsák. Felesleges; hisz ha menni kell úgyis megyünk.

Elérkezett a szilveszter, mivel előtte konyha tündérkedtem egy kis lencse leves , sajtos rúd, tepi pogi, gyümölcs sali és vagy 3 majonézes gezemice sali majd a virslihez.

Nyugodt voltam olyan vihar előtti 🙁 Már az idegesített hogy ilyen nyugodt vagyok 🙂 Szerencsémre /?/ azonban nem történt semmi…..igazándiból nem tudtam eldönteni hogy örüljek vagy sírjak. Majd csak lesz valami!

Addig is élvezem az itthonlétet…fészekrakósdi tüneteivel megfűszerezve és természetesen a nyűgösséggel.

1.-n persze mindenki nyaggatott….ó az a tehetetlen düh-mit nem lehet érteni azon hogy nincs semmi változás, hogy itthon vagyok ülök a popsikámon és kész.

Kezd terhessé válni a dolog…de nem fizikálisan , hanem lelkileg, nem akarok hálátlannak tűnni, de a sok aggodalmaskodó érdeklődéstől megfulladok.

De legszívesebben mindenkit elküldtem volna a sunyiba!! 😀

Kommentek


Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be:

| Regisztráció


Üdvözlünk a Cafeblogon! Belépés Regisztráció Tovább az nlc-re!