Na vajon az utolsó hét az évben az utolsó hét a terhességemben?? 😮
30.-n jártam N.S.T.-n hát az a 17.-re kiírt sorstárs még mindig “egyben ” 🙁
A másik sorstárs pont aznap költözött be aznapra volt kiírva-az orvos mondta költözzek be-mondta 😮
Hát nem is tudom ezek után mit gondoljak cselekedjek?? Jelenjek meg 1.-én hogy akkor szüljünk? Ugyan már és ha elszámoltak v.mit akkor napokat heteket ott szobrozok, és csak elszívják az energiámat a sopánkodó miss picsák. Felesleges; hisz ha menni kell úgyis megyünk.
Elérkezett a szilveszter, mivel előtte konyha tündérkedtem egy kis lencse leves , sajtos rúd, tepi pogi, gyümölcs sali és vagy 3 majonézes gezemice sali majd a virslihez.
Nyugodt voltam olyan vihar előtti 🙁 Már az idegesített hogy ilyen nyugodt vagyok 🙂 Szerencsémre /?/ azonban nem történt semmi…..igazándiból nem tudtam eldönteni hogy örüljek vagy sírjak. Majd csak lesz valami!
Addig is élvezem az itthonlétet…fészekrakósdi tüneteivel megfűszerezve és természetesen a nyűgösséggel.
1.-n persze mindenki nyaggatott….ó az a tehetetlen düh-mit nem lehet érteni azon hogy nincs semmi változás, hogy itthon vagyok ülök a popsikámon és kész.
Kezd terhessé válni a dolog…de nem fizikálisan , hanem lelkileg, nem akarok hálátlannak tűnni, de a sok aggodalmaskodó érdeklődéstől megfulladok.
De legszívesebben mindenkit elküldtem volna a sunyiba!! 😀

Kommentek
Kommenteléshez kérlek, jelentkezz be: